Blog

• Derby dla Pabianic

27/09/2020

Derby dla Pabianic - po bardzo wyrównanym meczu podopieczni trenera Pawła Kraski przegrywają z rywalem powiatowym 20:23. Spotkanie derbowe do 52 minuty było na remisie, aż do momentu kiedy Pabiks wyszedł na prowadzenie trzema bramkami - jednak po bardzo dobrym zachowaniu w obronie i ofensywie Włókniarza w 55 minucie meczu udało się doprowadzić do remisu 18:18 pozostawiając zwycięstwo sprawą otwartą. Niestety w końcówce ekipa Zinchuka okazała się skuteczniejsza i wygrała ostatnie 5 minut - 5:2 zdobywając drugie zwycięstwo w II lidze.
    Następne spotkanie KKS Włókniarz rozegra u siebie z SMS II ZPRP Płock o godz. 17:30 w sobotę 3 października 2020 roku.

KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki - Pabiks Impact Pabianice 20:23 (7:11)

KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki: Walczak, Sikora 1 - Borsiak M 2, Zajkiewicz, Główczyński, Kubiak 3, Yanushkevich 1, Lux 3, Stępień 4, Zajączkowski, Świątek 1, Świątkiewicz, Owczarek 5, Okulski.

Pabiks Impact: Biernat, Antosik – Kozak 9, Kuśmierczyk 5, Kaźmierczak 2, Stężała 2, Domagalski 1, Mielczarek 1, Baranowski 1, Gościłowicz 1, Bilichowski 1, Walocha, Helman, Pietrzykowski