Blog

• KKS...Konstantynów zawsze gra do końca!<br>

19/02/2021

W dniu wczorajszym tj.18.02 odbył się mecz kontrolny drużyny seniorów. Przeciwnikiem naszej drużyny był łódzki Start. Pomimo trudnych warunków atmosferycznych obie drużyny dostarczyły wielu ciekawych akcji. Mecz został rozegrany w tercjach 3x30 min. Pierwsza tercja była pod dyktando Startu, nasza drużyna została zdominowana działaniami ofensywnym przeciwnika. Rezultatem tych poczynań było zdobycie 3 bramek. W drugiej tercji, po dokonaniu kilku zmian taktycznych w drużynie gospodarzy obraz gry zmienił się diametralnie... czego wynikiem było odrobienie strat. Ostatnia tercja również nie przyniosła rozstrzygnięcia, mimo że drużyna Włókniarza prowadziła 4:3. W ostatniej minucie spotkania, drużyna gości zamieniła rzut karny na bramkę, która zakończyła mecz remisem.