Blog

• Przegrywamy w rewanżu z Anilaną po karnych!

30/10/2020

Po przerwie spowodowanej wirusem SARS-Cov2 w Naszym zespole, podopieczni trenera Pawła Kraski w czwartkowy wieczór zmierzyli się z rezerwami łódzkiej Anilany w zaległej IV kolejce II ligi piłkarzy ręcznych. Spotkanie było wyrównane, ale w pierwszej połowie na Naszą korzyść, gdyż zeszliśmy do szatni z prowadzeniem 13:10. W drugiej połowie niestety oddaliśmy 3 bramkowe prowadzenie z pierwszej połowy uzyskując wynik remisowy 23:23. - Zwycięzcę spotkania wyłoniły karne, do których podchodzili Lux, Yanushkevich, Kubiak, Okulski oraz Stępień. Anilana Łódź wykorzystała 4 na 5 rzutów karnych, a Nasz zespół pomylił się dwa razy rzucając 3 na 5 rzutów. Spotkanie zakończyło się remisem na korzyść drużyny z Łodzi.

KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki - Anilana II Łódź 23:23 (13:10) karne: 3:4
    Skład KKS (bramki): Skora, Świątkiewicz, Szeliga, Owczarek (4), Okulski (1), Borsiak M (3), Borsiak B, Stępień (9), Kubiak (4), Łysiak-Palmąka, Lux, Yanushkevich.
    Rzuty karne: Yanushkevich 1, Kubiak 1, Okulski 1, Lux, Stępień.