Blog

• Wygrana z MULKS Łask!

04/10/2020

Po ostatnich porażkach z Orłem Kazimierz i Orłem Piątkowisko zespół seniorów potrzebował tak zwanego spotkania na przełamanie. Okazję do poprawienia nastrojów i zdobyczy punktowej mieliśmy w sobotnie popołudnie, kiedy to na nasz obiekt przybył zespół MULKS-u Łask.

Do spotkania przystępujemy osłabieni brakiem kilku zawodników, lecz powrót do gry innego zawodnika okazuje się później kluczowy w przebiegu gry. Od pierwszych minut spotkania to my dominujemy na boisku, co chwila stwarzając zagrożenie pod bramką gości. Po kilkunastu minutach wychodzimy na prowadzenie po strzale głową Piotra Ziąbka i do przerwy dokładamy jeszcze dwie bramki za sprawą Maxa Workerta i Łukasza Workierta. Druga część to znów spokojna gra w wykonaniu konstantynowian i kontrola boiskowych wydarzeń. Spośród kilku stworzonych sytuacji wykorzystujemy dwie, sami niedając rywalom okazji na gola. Swoją drugą bramkę w meczu dokłada Łukasz Workiert, zaś kropkę nad i stawia rozgrywający świetne zawody, wspomniany wcześniej Michał Bartosik, który wraca po kilkumeczowej absencji i swoją grą i boiskowym doświadczeniem wyraźnie podniósł jakość gry naszego zespołu. Ostatecznie wygrywamy na własnym terenie 5-0 i zdobywamy cenne trzy punkty po ostatnich niefortunnych wynikach.

KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki - MULKS Łask 5:0