Blog

• Wysoka wygrana z Kolejarzem!

12/10/2020

Wczoraj 11 października na własnym obiekcie w ramach 6 kolejki IV ligi kobiet grupy łódzkiej gościliśmy zespół Kolejarza Łódź.

Mecz rozpoczął się dla nas idealnie, gdyż już w 45 sekundzie spotkania po pierwszym uderzeniu zdobywamy bramkę. Pierwsza połowa całkowicie pod naszą kontrolą, gra toczy się głównie na połowie drużyny gości, gdzie dokładamy jeszcze 4 bramki i schodzimy na przerwę z 5-bramkową przewagę. W drugiej części spotkania dokładamy kolejnych 7 bramek i mecz kończy się naszym zasłużonym zwycięstwem 12:0. Całe spotkanie pod naszym dyktandem, bardzo cieszy nas gra ofensywna jak i defensywna, gdyż w kolejnym meczu nie tracimy bramki W naszym wykonaniu wiele składnych akcji, po których ręce same składają się do oklasków

Po 6 kolejkach (jedna pauza) jesteśmy na pierwszym miejscu w tabeli strzelając 36 bramek i tracąc przy tym tylko 3 bramki.