Blog

• Mecz do wygrania!

19/10/2020

Podopieczni trenera Cezarego Sztendla w X kolejce Łódzkiej A Klasy mierzyli się w ubiegłą sobotę z drużyną Pogoń II Zduńska Wola. Spotkanie od samego początku było dość wyrównane, dużo walki w środku pola - bez większych zagrożeń podbramkowych. Niestety po stałym fragmencie gry (rzut rożny) rezerwy Pogoni po małym rozkojarzeniu formacji obrony "wpakowały" piłkę do bramki z bliskiej odległości wychodząc na prowadzenie 0:1.
    Druga połowa to już inny mecz przy placu Wolności 60, która niewątpliwe należała do Naszej drużyny. Od pierwszych minut drugiej połowy mógł być znowu remis - po wrzutce z prawej strony boiska piłka spadła na głowę Łukasza Workierta niestety bramkarz gości wybronił sytuacje. Następnie po dobrym stałym fragmencie gry kolejna sytuacja główkowa - niestety Kamil Karga pomylił się o kilka centymetrów obok słupka. W około 70 minucie chyba najgroźniejsza akcja po Naszej stronie - strzałem z przed 16 metra mocnym uderzeniem popisał się Kamil Karga - piłka uderzyła od poprzeczki przed naszych zawodników jednak czujna obrona gości nie dała dobić futbolówki do bramki. Końcówka spotkania opierała się już głownie na długich podaniach gości, które w ostatniej minucie meczu mogły dać im dwu bramkowe zwycięstwo.

KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki - Pogoń II Zduńska Wola 0:1 (0:1)