Blog

• Zwycięstwo w Bychlewie!

25/10/2020

Spotkanie w Bychlewie miało dwa oblicza.. pierwsza połowa - sporo walki, ale na połowie przeciwnika, mocno ofensywnie z kilkoma akcjami oskrzydlającymi oraz groźnymi stałymi fragmentami gry. - Tak właśnie strzeliliśmy pierwszą bramkę, Michał Bartosik po rzucie rożnym wrzucił piłkę na piąty metr, gdzie po zamieszaniu Maciej Skorupa strzela głową na 1:0! Druga Nasza bramka wpadła po przerzucie z środka na prawe skrzydło do Kamila Kargi, który wrzucił piłkę w pole do dwóch Naszych zawodników, a Mateusz Wrześniewski wykorzystał centrę strzelając pewnie na 2:0.
    Druga połowa to już inne spotkanie, chodź również z kilkoma groźnymi akcjami z Naszej strony. Defensywna gra naszego zespołu dała dużo miejsca do rozgrywania dla zespołu Jutrzenki co powodowało zagrożenia pod Naszą bramką, niestety z sytuacji po kontrze ze środka boiska - Bychlew strzelił swoją bramkę na 2:1. Spotkanie do końca było napięte, lecz podopieczni trenera Cezarego Sztendla dowieźli do końca zwycięstwo 2:1.

Jutrzenka Bychlew - KKS Włókniarz Konstantynów 1:2 (0:2)